Designová pohovka s rozkladem Respiro, zelená Nube

Moderní pohovka Respiro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní žinilka Nube... více informací »
Designová pohovka s rozkladem Respiro
Značka: ELT
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Respiro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní žinilka Nube...

Moderní pohovka Respiro 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v potahu kvalitní žinilka Nube – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
215x98x92cm 
Plocha po rozložení: 200x140cm 
Výška sedu: 45cm 
Hloubka sedu: 62cm 
Výška nožiček: 13cm 
Tento designový produkt jde nakoupit v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbený výrobce ELT vám nabízí vysoce kvalitní sortiment U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Designová pohovka s rozkladem Respiro, zelená Nube od značky ELT lze sehnat tady nyní za super peníze! Nyní získáte od 16 999 Kč.