Designová pohovka s rozkladem Respiro, černá Velvet

Moderní pohovka Respiro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní... více informací »
Designová pohovka s rozkladem Respiro
Značka: ELT
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Respiro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní...

Moderní pohovka Respiro 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v potahu kvalitní žinilka Velvet mat – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
215x98x92cm 
Plocha po rozložení: 200x140cm 
Výška sedu: 45cm 
Hloubka sedu: 62cm 
Výška nožiček: 13cm  Designový produkt naleznete právě zde tady na našem webu umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky! Vyberte si parádní produkty z této populární kategorie za výborné peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od výrobce ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce ELT má na skladě skvělé zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Výjimečný produkt Designová pohovka s rozkladem Respiro, černá Velvet od spolehlivého výrobce ELT jde koupit v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Levně za cenu 16 999 Kč.