Designová pohovka s rozkladem Elitte, červená Loco

Moderní pohovka Elitte  Nyní za super akční cenu  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní... více informací »
Designová pohovka s rozkladem Elitte
Značka: ELT
21 899 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Elitte  Nyní za super akční cenu  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní...

Moderní pohovka Elitte 
Nyní za super akční cenu 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v potahu kvalitní žinilka Loco  – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
250x90cm 
Plocha po rozložení: 215x145cm 
Výška sedu: 40cm 
Hloubka sedu: 58cm 
Výška nožiček: 13cm Velmi prodávaný produkt Designová pohovka s rozkladem Elitte, červená Loco jde sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v sekci pohovky – 3 sedáky! Nyní najdete zlevněné produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka ELT dodává prvotřídní produkty

Nejprodávanější produkt Designová pohovka s rozkladem Elitte, červená Loco od top výrobce ELT pohodlně pořídíte u nás za skvělou cenu. Právě teď jen za 21 899 Kč.