Designová jídelní židle/křeslo Chianti, zelená

Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Designová jídelní židle/křeslo Chianti
Značka: Mjn
6 077 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní jídelní židle 
Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Podstavec: ocel 
Nosnost: 150kg 
Rozměry viz. nákres ve fotogalerii 
Tento žádaný produkt Designová jídelní židle/křeslo Chianti, zelená máte možnost sehnat přímo na našich stránkách v sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní pořídíte unikátní produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od značky Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Designová jídelní židle/křeslo Chianti, zelená od oblíbené značky se zárukou kvality Mjn můžete sehnat zde napořád výhodně. Nyní za akční cenu 6 077 Kč.