Designová jídelní židle/křeslo Chianti, černá

Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Designová jídelní židle/křeslo Chianti
Značka: Mjn
6 077 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní jídelní židle 
Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Podstavec: ocel 
Nosnost: 150kg 
Rozměry viz. nákres ve fotogalerii Tento výjimečný produkt Designová jídelní židle/křeslo Chianti, je k získání taky na webu umístěný v rubrice jídelní židle – čalouněné. Nyní můžete najít akční produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky Mjn. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Designová jídelní židle/křeslo Chianti, černá od kvalitní společnosti Mjn můžete sehnat na našich stránkách teď za rozumné peníze. Ve skvělé akci za 6 077 Kč.