Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
35 916 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Malé polštářky a přehozy nejsou v ceně  Potaženo tkaninou Salsa 22   Parametry :
275x225x81-96cm
Plocha po rozložení: 205x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento kvalitní a levný výrobek jde získat také tady u nás umístěný v kategorii obývací pokoj! Nyní získáte zlevněné produkty z této populární kategorie za skvělou cenu. Máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží od značky STG. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Levý roh od populárního výrobce STG lze sehnat momentálně se slevou! Právě teď za cenu 35 916 Kč.